PRAMOGOS GAMTOJE

baidarių nuoma dubysos upėje

IR TYTUVĖNŲ EŽERUOSE

Maršrutai

Vienos dienos maršrutai

3 Dubysos brasta - 7 Sodyba GAJA

  • Maršruto ilgis – 9 km
  • Plaukimo laikas –  4 valandos

Patogus maršrutas keliauti su šeima. Pradžia vaizdingame Dubysos upės intake – Kražantės upėje. Pabaiga – patogioje sodybos GAJA prielaukoje. Kur Jūsų laukia ne tik patogus privažiavimas, bet ir MINI ZOO su kupranugariu.

3 Dubysos brasta - 9 KATAMARANAI.lt

Maršruto ilgis – 11 km

Plaukimo laikas – 5 valandos

Šiek tiek ilgesnis maršrutas, su išlipimu ramioje, patogioje vietoje

3 Kražantės brasta - Tiltas

  • Maršruto ilgis – 13 km
  • Plaukimo laikas –  6 valandos

Maršrutas nusiteikusiems daugiau laiko praleisti baidarėje nei ant kranto. Tačiau praplauksite ne mažai vietų kuriose galėsite išlipti ir pailsėti. Finišas prie kelio Kelmė-Tytuvėnai tilto per Dubysos upe. 

3 Kražantės brasta - Motokrosas

  • Maršruto ilgis – 16 km
  • Plaukimo laikas –  7 valandos

Ilgiausias vienos dienos maršrutas, bet tikrai neprailgsiantis dėl gražios vaizdingos gamtos ir žinoma šaulios Jūsų kompanijos.

katamaranai.lt žemėlapis

Kontaktai

Pabariukų km. Kelmės rajonas

Klausimai - atsakymai

Taip, plaukti su vaikais tikrai galima ir yra saugu. Vaikai, panašiai iki 6 metų, yra sodinami į specialias įstatomas kėdutes. Vaikas sėdasi suaugusiąjam tarp kojų – suaugęs viso plaukimo metu mato ir jaučia vaiką. Vaikams duodame profesionalias, spelizuotas gelbėjimosi liemenes, viso plaukimo baidare metu vaikas privalo jas dėvėti.

Plaukti baidarėmis yra saugu, nereikia jokių papildomų mokymų ar išankstinio pasiruošimo. Prieš plaukinat, visiems papasakojame, kaip taisyklingai naudotis baidare bei irklais plaukimo metu, duodame profesionalias gelbėjimosi liemenes. To pilnai užtenka. Lietuvos upės nėra ekstremalios, turint minty didelius krioklius, dideles sroves, sūkurius, todėl plaukti jomis yra tikrai saugu ir nepatyrusiems plaukikams, ar plaukiant pirmą kartą.  

Yra keli klausimai, į kuriuos atsakę, lengvai nuspręsite, kuris maršrutas Jums tinkamiausias:
  1. Kiek laiko norėsite plaukti (nepamirškite įtraukti sustojimo pertraukėlės laiko, jei maršrutą rinksitės kiek ilgesnį, nei 2 valandos);
  2. Ar norėsite, kad plaukimo metu būtų kliūčių (medžių užvartos, užtvankos);
  3. Ar norėsite plaukti ežerais, upėmis ir ežerais, tik upe.

Beja, kuo didesne grupe plauksite, tuo plaukimas bus ilgesnis. Pavyzdžiui, plaukiant tuo pačiu maršrutu dviese užtrunkate 4 valandas, o plaukianti 10 asmenų grupė gali užtrukti ir iki 5 valandų.

Visuose mūsų siūlomuose maršrutuose yra tam tinkamos sustojimo vietos, kur galėsite išsilaipinti, atsipūsti ir pavalgyti. Šias galimas vietas, prieš išplaukiant baidare, parodome maršruto žemėlapyje.

ĮDOMYBĖS

Apgyvendinimas pagal Jūsų norus

Mūsų pagrindinis tikstas – patenkintas klientas! Kiekvienas pagal savo poreikius, galės apsygyventi kur pageidaus. Kas norės galės įsikurti stovykloje su savo palapinėse. Išrankesniems klientams galime pasiūlyti nakvynę ne tik nameliuose,…